Kaunis toppi cheerleadingiin avoimilla olkapäillä.
Topissa myös mesh- ja glitter kankaita tuomassa näyttävyyttä.
Kaunis kokonaisuus, jossa kirjainten ympärillä Swarovski strassaus!
Muista, että värien vaihto tähän malliin on ilmainen. Huomioi, että valituilla materiaaleilla voi olla vaikutusta hintaan.
Klikkaa ja näe värikortitJoukkueen logon voi toteuttaa monella tyylillä. Swarovskin strasseilla, edullisilla lasistrasseilla, painatuksena tai ompelemalla. Uutuutena SimStitch painautus.
Hinnoittelumme perustuu 6-19kpl tilauksiin. Suurempi tai pienempi tilausmäärä vaikuttaa hintaan alla olevan mukaisesti.
Hinta on kuvan mukaiselle tuotteelle ilman strasseja ja logoa, valitut materiaalit voivat vaikuttaa hintaan.
Tilaustuotteen hinta:
6-19 kpl 63€/kpl
20-49 kpl -15%
1-5 kpl +20%
+50 kpl – Pyydä tarjoustaKuvan mukainen rintalogo on tehty ommel tekniikalla ja sen hinta riippuu logon värien ja kirjainten määrästä. Esimerkki logon hinta on 20€/ kpl.
Kuvan mukaiset Swarovskin koristestrassit voidaan lisätä pukuun 72€ lisähintaan. Vastaava strassitus voidaan toteuttaa myös edullisimmilla lasistrasseilla.
Malli on saatavilla lasten ja aikuisten koossa 6 vuotta – XXL.
Tähän malliin on mahdollista muuttaa hihojen pituutta +/- 3, 6 tai 9 cm ilman lisäkustannuksia.
Tilaustuotteiden toimitusaika on 8–10 viikkoa tilauksesta. Tarkan toimituspäivän saat tilausvahvistuksen yhteydessä. Kysy lisää toimitusajoista eri tuotteiden kohdalla asiakaspalvelustamme.
Toteutamme myös yksilölliset mallit tai voimme muokata olemassa olevia malleja. Autamme löytämään sopivan vaihtoehdon logotyyliksi sekä strassaukseen. Ota yhteyttä asiakaspalveluumme - kysy lisää ja tilaa omasi!
TÄRKEÄÄ Tutustu myyntiehtoihin ennen tilausta.Tuoteryhmä 076